A+ R A-

Всеукраїнський турнір "Полтавська осінь"

«Полтавська осінь» - так поетично, незважаючи на прагматичність самого виду спорту, називається традиційний, уже 3-й, Всеукраїнський турнір з армрестлінгу, що пройшов на базі Полтавської державної аграрної академії. Спортсмени з 14 регіонів України боролися за звання найсильніших в особистому та командному заліках.

Команду Львівської області представили Звізло Роман та Бурко Микола. Незважаючи на таку малу чисельність команди Львівської області на турнірі було завойовано 4 медалі. Звізло Роман став першим на праву та другим на ліву руку в категорії до 80кг. Бурко Микола на праву руку отримав золото, а на ліву став третім. Не можна не відзначити те, що до фіналу він дійшов з поразкою, але зрештою зміг зібратися і у фіналі переміг суперника двічі.

150 спортсменів із різних областей України взяли участь у турнірі. За прогнозами, найзапекліша боротьба мала розгорнутися між дніпропетровською, харківською та полтавською збірними. Найчисельнішою з них, на правах господарів, була полтавська команда.

Отож, Полтава отримала 209 очок і перше місце у командному заліку. На другому місці, з помітним відривом - спортсмени з Миколаївщини, які набрали 125 очок, і на третьому – харківські армрестлери, у яких в активі 75 очок.